Technology

Przedstawiona z jego strony piosenka zbyt słaba na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

27.05.2021, 13:06 0 komentarzy
Przedstawiona z jego strony piosenka zbyt słaba na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Powinniśmy zrozumieć to, że Polska zwykle nie zachwycała widowni w trakcie konkursu Eurowizji. Polski największym sukcesem na ogół jest kwalifikowanie się do finału, w którym wywalczaliśmy najdalsze lokaty. Eurowizja była odwołana w ubiegłym roku, gdyż nadeszła pandemia koronawirusa, która zastopowała nie wyłącznie Europę, ale również całą planetę. W tegorocznej edycji przedstawicielem naszego kraju w trakcie turnieju Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zamiar zauroczyć wielbicieli dobrej muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Dużo ekspertów nie było uradowanych z wybrania ambasadora naszego narodu, jednakże w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Przykro iż następny raz musieliśmy rozstać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji nas reprezentował Brzozowski, który podczas konkursu Eurowizji nie skokietował fanów muzyki w Europie i dlatego właśnie wyeliminowany został na etapie półmetku 65. konkursu europejskiej piosenki.

Telewidzowie z Polski z całą pewnością są już niezwykle zmęczeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. Dobrze pamiętać o tym, że "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana przez Brzozowskiego Rafała była naprawdę słaba. W tym utworze nie było niczego efektownego, co by mogło wprawić w ekscytację widownie europejską. Jest to kolejna edycja turnieju Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel naszego narodu nie jest w stanie zakwalifikować się do fazy finałowej. Bez żadnego kłopotu można zauważyć, iż od paru lat wskazanie reprezentantów naszego państwa na konkurs Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Musimy w takim wypadku liczyć na to, iż w kolejnych latach Polska da radę wejść do finału o zwycięstwo w turnieju Eurowizji. W sytuacji takiej jak ta bardzo kluczowe jest to, żeby wskazać dobrego piosenkarza, który potrafić będzie zachwycić publiczność europejską. W sytuacji przeciwnej znowu nie będziemy mieć szans do finałowej batalii w trakcie konkursu piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz