Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 12:44 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi fanów nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od paru lat patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z wielką pompą. Postawione zostały trzy wyjątkowe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane