Triumf Chelsea na wyjeździe.

14.09.2020, 14:45 0 komentarzy

Zawodnicy Chelsea Londyn w świetnym stylu zainaugurowali następny sezon zmagań w Premier League. Dla kilku piłkarzy był to debiutancki występ w trykocie Chelsea FC. Wielu fanów Chelsea Londyn wyczekiwało, aby obejrzeć świeżych nabytków ekipy w meczu. Trzeba przyznać, że pokazali się z niesamowicie dobrej perspektywy. Z pewnością jest to bardzo dobra nowina dla Franka Lamparda. W tej chwili menadżer The Blues ma do wyboru sporą ilość inteligentnych zawodników.

W poprzednich sezonach w angielskiej ekstraklasie drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Kibice tego zespołu oczekują lepszych wyników. Sporo kibiców nożnej piłki wyczekiwało na pierwszy mecz graczy wytransferowanych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w roku ambitne cele,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea FC żywią nadzieję, że ich drużyna w dobrym stylu zaczną w kolejny w sobotę sezon Premier League.

Dobra forma The Blues w całym spotkaniu z drużyną Brighton

Inaugurująca część starcia zapewniła sympatykom obu zespołów dużo fajnych doświadczeń. Zawodnicy kreowali dużą ilość akcji podbramkowych. W premierowej połowie tego pojedynku kibice obu klubów obejrzeli wyłącznie jedno trafienie. Piłkę do siatki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził jedenastkę po przewinieniu zawodnika Brighton na Timo Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik pozostał ten sam. W następnej odsłonie Brighton musiał odrabiać różnicę bramkową.

Fani mieli nadzieję na większą ilość goli i strzałów swoich piłkarzy. W drugiej połowie spotkania widzieliśmy już dużo więcej bramek. W tym aspekcie dokładniejsza była drużyna Lamparda. Początek kolejnej odsłony był niesamowicie emocjonujący. Brighton było w stanie doprowadzić do wyrównania. Dobry rezultat Drużyny Franka Lamparda był więc zagrożony. Piłkarze Lamparda mieli świadomość, że fanów Chelsea obchodzi jedynie zwycięstwo.

Po trafieniu dla ekipy Brighton Hove Albion zawodnicy Franka Lamparda ruszyli do ataku pod polem karnym drużyny gospodarzy. Kilka minut później Chelsea FC kolejny raz prowadziła w tym spotkaniu. Strzelili dwa trafienia. Końcowy wynik tego pojedynku to 3:1 na korzyść piłkarzy Chelsea. To bez wątpienia dobry początek sezonu dla Londyńczyków.