W Top Model zaczyna się rywalizacja!

25.09.2020, 11:46 0 komentarzy
W Top Model zaczyna się rywalizacja!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zgromadzonych przed telewizorami. W dodatku gościnnie zawita kilka cenionych figur w świecie mody, na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

W ramach tego sezonu konkurować będzie 14 osób, wśród których znalazły się także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Złoty bilet jury przyznaje osobie, która posiada największe możliwości do zostania modelką lub modelem, w skutek czego ten uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet jest głosem osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest program Top Model?

Każda edycja daje możliwość rozwinięcia się i poznania "od kuchni" świata modelingu, dlatego co roku zgłasza się spora ilość chętnych. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jury jest ocenienie ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizację uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O ten tytuł zmaga się wiele wartych uwagi uczestników, dlatego z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz