Technology

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

19.03.2021, 15:55 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o 20:00 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i bezustannie jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. Był to 1 wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do USA. Podczas telewizyjnego spotkania z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, w oparciu zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niepomiernie odmienne, w zależności od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie media informują, że w przypadku gdy Harry i Meghan chcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła też problem tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę ekspertów analizujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed publikacją. Eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, sugerując tym samym Oprah stronniczość a z kolei Markle używanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle został pokazany w w TVN24 wieczorem. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio ponad milion odbiorców. Stacja telewizyjna stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Zważywszy na emocjonujące szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez dwóch zdań należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas analizowany.

Zostaw komentarz