Dwunastego czerwca się zaczną mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik 1:1 w starciu reprezentacji Polski z rosyjską drużyną.

10.06.2021, 16:01 0 komentarzy
Dwunastego czerwca się zaczną mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik 1:1 w starciu reprezentacji Polski z rosyjską drużyną.

Z pewnością nożna piłka to najmocniej rozpoznawalna sportu dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić to, iż bardzo duża ilość sympatyków piłkarskich oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Mistrzostwa Europy. Grać będzie tam kadra narodowa, która grać będzie w rozgrywkach grupowych z Hiszpanią, słowackim zespołem a także szwecką reprezentacją. Nie są to prości konkurenci, ale posiadamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy i dobrze powiedzieć o tym. W takim przypadku niezwykle ważne będzie to, by pokazać się z najlepszej perspektywy. W tym tygodniu polska reprezentacja grała towarzyskie starcie z rosyjską kadrą, która też zagra na mistrzostwa Starego Kontynentu. Po raz pierwszy od dawna fani futbolu mogli stawić się na stadionie i byli bez żadnych wątpliwości zadowoleni. Nie było jednak wiele akcji podbramkowych w tym meczu i finalnie narodowa reprezentacja zremisowała z drużyną Rosji jeden do jednego. Dla polskiego zespołu gola już w 4 minucie ustrzelił Świerczok, z kolei dla Rosji trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz