Technology

Fani sztuk walki podziwiali w Tauron Arenie w Krakowie niespodziewane wygrane podczas trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14!

17.05.2022, 14:08 0 komentarzy
Fani sztuk walki podziwiali w Tauron Arenie w Krakowie niespodziewane wygrane podczas trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14!

W przeciągu ostatniej dekady mieszane sztuki walki były niesamowicie popularne u nas w kraju i nie da się temu zaprzeczyć. Pierwszymi organizatorami starć MMA w Polsce byli Kawulski oraz Martin Lewandowski, którzy utworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Bardzo dużo fanów do tego sportu przyciągnęła z całą pewnością walka Najmana Marcina z Mariuszem Pudzianowskim w roku 2009. Bez cienia wątpliwości odmiana konkurencji przez Mariusza Pudzianowskiego na mieszane sztuki walki była zadziwiająca. Wielu sportowych ekspertów było zafascynowanych tym zdarzeniem i każdy bardzo chciał obejrzeć w walce Pudzianowskiego. W Polsce w kolejnych latach rosła popularność sportów walki i w skutek tego została założona federacja FAME.

W organizacji FAME toczą walki ze sobą osoby, które są popularne w mediach społecznościowych. zaobserwować mogliśmy już od pierwszych gal, iż jest gigantyczne zaciekawienie tego rodzaju produktem. Każda następna edycja przebijała rekordy popularności, jeżeli zerkniemy na zakupione Pay Per View. W ubiegły weekend zorganizowana została czternasta edycja gali FAME, która miała miejsce w Tauron Arenie. Naprawdę dużo interesujących starć przygotowali dla swoich widzów założyciele federacji FAME MMA. Main Eventem gali FAME MMA 14 był pojedynek między Trombą, a Tomaszem "Gimperem" Działowym. Poziom sportowy wszystkich pojedynków naprawdę wysoki. Z każdą kolejną edycją FAME MMA zobaczyć można poprawę u konkretnych gwiazd, co wpływa na poziom spektaklu. Sympatycy sportów kontaktowych czekali na pojedynek wieczoru, gdzie lepiej przygotowany był Tromba. Prawdopodobnie najbliższa edycja FAME będzie miała miejsce po wakacjach. Na ten rok kalendarzowy federacja FAME zdążyła już zapowiedzieć bardzo dużo rozpoznawalnych gwiazd Internetu, które będą toczyć walki w octagonie. Bez wątpienia warto wyczekiwać na nadchodzące gale FAME MMA, gdyż to jest doskonałe show.

Zostaw komentarz