Technology

Fenomenalne przeżycia w końcowych minutach meczu z narodową drużyną Anglii! Damian Szymański strzelił trafienie i został nazwany bohaterem polskiego zespołu narodowego!

10.09.2021, 09:14 0 komentarzy
Fenomenalne przeżycia w końcowych minutach meczu z narodową drużyną Anglii! Damian Szymański strzelił trafienie i został nazwany bohaterem polskiego zespołu narodowego!

Od dłuższego czasu jesteśmy świadomi faktu, że polska drużyna narodowa grająca w pojedynkach na Narodowym bywa niesamowicie trudna do ogrania. Naprawdę rzadko kiedy ponosimy porażki na tym boisku i dobrze mieć świadomość faktu, że ogromna w tym zasługa kibiców futbolu z naszego kraju. W dzień, kiedy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego miejsca nasi reprezentanci dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. W zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskich mistrzostw świata podopieczni trenera Sousy spisują się do tego momentu dobrze, jednak ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Naszych graczy wieczorem w środę czekał bardzo trudny sprawdzian, jakim z pewnością był mecz z Anglią. To jak trudnym rywalem w historii meczów naszej narodowej kadry są angielscy zawodnicy ma świadomość tego każdy piłkarski fan z naszego kraju. Jednakże w tym przypadku nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości, gdyż najistotniejsze było zdobycie maksymalnej liczby oczek.

Przed tym meczem drużyna polska była od samego początku skazywana na klęskę. Na pewno rozsądnie mieć na uwadze fakt, iż gracze z Polski w większości przypadków naprawdę mocno się mobilizują na spotkania ze znacznie mocniejszymi. Podczas tego starcia było identycznie i należy brać pod uwagę fakt, przez spory czas można było nawet stwierdzić, iż reprezentacja Polski walczyć by mogła o 3 punkty z Anglią. To było niesamowicie ciężkie spotkanie dla narodowej drużyny Polski i na pewno warto ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W momencie, kiedy gola w 80 minucie zdobył Kane Harry zdawało się, iż to może być zakończenie marzeń o korzystnym rezultacie. Kadra Polski jednak nie planowała odpuszczać i do ostatnich minut tego meczu szukała okazji do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia gola na wagę remisowego wyniku zdobył piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Z całą pewnością była to cudowna okoliczność dla tego młodocianego piłkarza. Polska reprezentacja w końcowym rozrachunku była w stanie wyłuskać korzystny wynik na Narodowym w pojedynku z Anglikami i takim sposobem w dalszym ciągu ma ogromne szanse na awans do katarskich światowych mistrzostw.

Zostaw komentarz