Technology

Messi przestał być graczem Barcelony! Jeden z najlepszych piłkarzy w historii europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

23.08.2021, 14:57 0 komentarzy
Messi przestał być graczem Barcelony! Jeden z najlepszych piłkarzy w historii europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

Bez najmniejszych wątpliwości ruchy transferowe futbolowych zespołów w ramach przerwy pomiędzy rozgrywkami mogą się podobać. Jednak mnóstwo sympatyków piłki nożnej zadziwiło to, co mieliśmy szansę zobaczyć tego lata. Większość była przekonana, że Lionel Messi będzie graczem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej przygody z piłką. Jednak hiszpańska drużyna ma finansowe problemy i piłkarz Argentyny nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony opuścić klub. Klubem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić skrzydłowego kadry narodowej Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. Francuski klub przedstawił zawodnikowi z Argentyny ciekawą ofertę umowy, którą były zawodnik Barcelony zatwierdził. Warto uświadomić sobie to, że to bez żadnych wątpliwości istotny moment w historii światowej piłki nożnej. Wielbiciele piłkarscy teraz zyskają okazję śledzić grę Messiego na stadionach we Francji. Bez najmniejszych wątpliwości wiele osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób Messi poradzi sobie w nowym zespole. Messi utworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe oraz Neymar, co dać może Paris Saint-Germain mnóstwo trofeów.

Zostaw komentarz