Technology

Ogromne emocje a także wygrana Hamiltona Lewisa w wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora mistrzostw świata Formuły 1 poznamy po ostatnim wyścigu trwającego sezonu!

07.12.2021, 15:37 0 komentarzy
Ogromne emocje a także wygrana Hamiltona Lewisa w wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora mistrzostw świata Formuły 1 poznamy po ostatnim wyścigu trwającego sezonu!

Fani motorowych sportów nadal nie poznali odpowiedzi na najważniejsze zagadnienie, a do końca trwającego w tej chwili sezonu F1 sezonu F1 został tylko już jeden wyścig. Od naprawdę wielu lat nie zdarzyła się sytuacja w w zmaganiach w Formule 1, aby zwycięzce światowych mistrzostw wyłonić dopiero na koniec finałowego wyścigu sezonu. Pod tym względem obecnie trwający sezon jest bez żadnych wątpliwości niezwykły. W obecnie trwającym sezonie tylko dwóch kierowców liczyło się w walce o tytuł mistrzowski i należy ten fakt przyznać. Oczywiście tutaj mowa o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG oraz Verstappenie z zespołu RB Racing. Nadal panujący mistrz napotkał w aktualnym sezonie rywala, który zdołał równać się z nim. Wciąż panujący mistrz świata miał możliwość, by wyrównać się liczbą punktów z holenderskim kierowcom podczas trwania Grand Prix Arabii i oczywiście ta sztuka wyszła mu. O zdobyciu tytułu mistrza świata dzięki wynikom wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej będzie decydować ostatni pojedynek tego sezonu.

Z całą pewnością dyspozycja wspomnianych wyżej zawodników podczas tego sezonu jest niezwykła. Dwaj kierowcy od pierwszej rundy zdecydowanie odskoczyli reszcie stawki i pokazali im, kto naprawdę liczy się w rywalizacji o tytuł mistrzowski Formuły 1. Zawodnicy z innych stajni mieli szansę tylko rozważać kto ostatecznie wygra tytuł mistrza świata i obserwować ich walkę o najwyższe lokaty. W takim przypadku trzeba zapamiętać to, że podczas obecnie trwającego sezonu nie brakowało emocji i często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma niezwykłymi zawodnikami. Pomimo wielkich emocji obaj kierowcy mówią o sobie z gigantycznym szacunkiem i zaznaczają, iż w ostatnim wyścigu sezonu wygra lepszy kierowca. To, iż batalia o tytuł mistrzowski rozwiąże się dopiero w trakcie podczas wyścigu w Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości fenomenalny dla wszystkich fanów F1. Bez wątpienia rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 może nam dostarczyć mnóstwo doznań. Pozostaje nam więc tylko oczekiwać na decydujące rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma genialnymi kierowcami.

Zostaw komentarz