Technology

studnia deszczowa 2021

20.07.2021, 09:48 0 komentarzy
studnia deszczowa 2021

Planeta desperacko potrzebuje zmian - jeżeli nie zaczniemy działać, za parę lat przyroda nie będzie wyglądać tak, jak dzisiaj. Nieustający postęp oraz zaniedbywanie tego, co dobre dla natury sprawia, że człowiek stał się najniebezpieczniejszym wrogiem ekosystemu - powinniśmy już dzisiaj zacząć zmiany. W jakim miejscu rozpocząć zmianę? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co jakiegokolwiek dnia daje nam przyroda. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w którym znajdą Państwo przeróżne urządzenia oraz systemy do efektywnego gospodarowania deszczówką. Na łamach witryny prezentujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, manufaktur, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, żeby pomóc planecie, polepszyć wygodę codziennego życia oraz co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Magazynowanie oraz wykorzystanie deszczówki to ratunek nie jedynie dla natury, lecz również dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest darmowa, a jedna inwestycja (często dofinansowana przez UE) w odpowiedni system pozwoli jeszcze poprawniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku lub też rolnictwie.


Zmierzając tym tropem, na stronie domiwoda.pl odnajdziemy najróżniejsze systemy przygotowywane do kumulowania oraz dystrybucji deszczówki, specjalne atestowane pojemniki na wodę, kompostowniki do ogrodu i rekuperatory. To obszerny asortyment, jaki potrzebny jest do tego, żeby rozpocząć gromadzić i wykorzystywać wodę deszczową. Asortyment zgromadzony na witrynie bardzo dobrze sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, gdzie liczy się każda innowacja związana z efektywną pracą i ochroną środowiska. Domiwoda.pl to sklep dedykowany również dla mieszkańców, jacy zastanawiają się, jakim sposobem wykorzystać wodę deszczową do osobistych potrzeb - wystarczy wstąpić na witrynę internetową, udać się do odpowiedniej kategorii, wyselekcjonować urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie oraz zainstalować zgodnie z instrukcją, by zdołać kumulować, filtrować i wykorzystywać moc natury - wodę deszczową.


studzienka rozsączająca domiwoda


Specjaliści z domiwoda.pl pomagają również w zdobyciu dofinansowania na wyznaczone systemy i instalacje ekologiczne, jakie wykorzystają deszczówkę. Wsparcie w przeprowadzeniu wszystkich procesów formalnych, założenie systemu oraz uruchomienie - zachęcamy do przetestowania pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, aby fachowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, doradztwo, pomoc, innowacja oraz ochrona otoczenia - wraz jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną Ziemię!

Zostaw komentarz